Подружжя ледь не плакало, побачивши куплений сарай. Але потім їм в голову прийшла ідея фікс!


Якщо ти власник старого гаража або сарая, не поспішай віддавати це майно на металобрухт. Цілком ймовірно, що з непримітного покинутого місця може вийти затишний будиночок.

На березі Мексиканської затоки в курортному містечку Панама-Сіті (Флорида, США) продавався будинок і сарай з ділянкою. Будинок продався дуже швидко, а ось сарай нікого не цікавив. Навіть значне зниження ціни не вирішувало цю ситуацію.

Але все-таки знайшлися люди, яких зацікавив такий варіант: це були Деббі та її чоловік. Пара вирішила з цього занедбаного сараю зробити житловий будиночок.

Практично всі роботи вони робили самі, крім прокладання електропроводки. Всього за 62 дні це місце перетворилося практично в райський куточок. Дивлячись спочатку на цей сарай, навіть складно було уявити, що з нього може вийти щось путнє! Але Деббі змогла кардинально його змінити.

Інтер’єр подружжя вирішило зробити в вінтажному стилі. Ця ідея чудовою. По-перше, вони заощадили на меблях, тому що лише змінили свої старі, додавши до них нових фарб і життя. По-друге, вінтаж – це дуже стильно і красиво!

У новому гніздечку у подружжя навіть є сімейне вогнище. Причому старовинний камін дістався їм практично безкоштовно. Деббі потрібно було лише забрати його у попереднього власника. Всередину вони вставили свій сучасний електрокамін, який привезли з собою з попереднього місця проживання.

Весь будинок оформлений в сучасному стилі ретро. Біло-сині тони виглядають просто чудово, створюють неймовірну атмосферу затишку в домі. Відчувається, що будинок облаштовувався з великою любов’ю.

Крім цього, подружжя заощадило чимало грошей на дизайні. Смак у Деббі просто відмінний. Ще не у всіх дизайнерів вийде зробити те, що зробило подружжя своїми силами.

На ділянці навіть знайшлося місце для затишного патіо, де можна відпочити, сховавшись від яскравого сонця в тіні дерев.

Ось яка краса може вийти, якщо докласти трохи зусиль і ввімкнути уяву. Дуже стильний, затишний і зручний будиночок спорудило подружжя. Перш ніж позбуватися чогось, на твій погляд, непотрібного, двічі подумай.

Тебе надихнула стаття? Поділися з друзями цією корисною інформацією!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Подружжя ледь не плакало, побачивши куплений сарай. Але потім їм в голову прийшла ідея фікс!