Дружина Макрона відверто розповіла про нелегку долю першої леді США Меланії Трамп.


23 квітня президент Франції Еммануель Макрон прибув на офіційну зустріч з президентом США в Вашингтон. Він став першим зарубіжним лідером, який відвідав Дональда Трампа після того, як той зайняв головний пост країни. Природно, він взяв із собою і дружину Бріжит.

Перші леді з різних країн, зовнішній вигляд і характер яких постійно порівнюють, нарешті отримали можливість поспілкуватися одна з одною особисто. Зустріч була яскравою і плідною. Обидві дами залишилися під враженнями і зав’язали дружбу.

В інтерв’ю Le Monde Бріжит Макрон розповіла, які секрети їй розкрила перша леді США. З її слів, Меланія Трамп постійно знаходиться в оточенні охорони і це дуже сковує її дії.

«Вона навіть не може відкрити вікно в Білому домі. Вона не може вийти на вулицю. Вона набагато більш обмежена, ніж я. Я кожен день виходжу в Париж», — пожаліла француженка дружину керівника однієї з найбагатших країн світу.

\

Бріжит не сподобалося також те, що Меланії доводиться приховувати свої емоції на публіці, щоб вони не були неправильно витлумачені пресою. «За лаштунками» вона побачила в ній досить веселу жінку: «У нас з Меланією однакове почуття гумору, ми дуже багато сміялися! Вона приголомшлива, розумна і дуже відкрита, але змушена це приховувати. У цьому сенсі я, як перша леді, відчуваю себе вільніше».

Виходить, суворою Меланія виглядає тільки на публіці, а в житті — досить відкрита. Може бути, саме це вимушене самообмеження і самоконтроль допомогли їй створити образ неприступної леді. Свою роль зіграло також вироблене почуття стилю, обумовлене її професією. У минулому місіс Трамп працювала фотомоделлю, потім стала дизайнером наручних годинників і ювелірних виробів.

До заміжжя з Еммануелем Макрона Бріжит Макрон працювала звичайною вчителькою, викладала французьку мову і латинь в єзуїтському ліцеї в місті Ам’єні у Франції. Саме там, в 1994 році вона і познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Тоді він був одним з її учнів.

Незважаючи на всі забобони і застереження, Бріжит не побоялася розлучитися з першим чоловіком, від якого у неї було троє дітей, щоб вийти заміж за чоловіка на 25 років молодшого від неї. У 2006 році вона вийшла за Еммануеля Макрона, який в той час ще не був президентом, але вже відбувся як політик.

Нове положення, нові можливості, нові обов’язки перетворили цих двох дам на ікон стилю. Не минає й тижня, щоб в пресі не порівняли їх образи або манеру поведінки.

А хто з них більше подобається тобі? Напиши в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дружина Макрона відверто розповіла про нелегку долю першої леді США Меланії Трамп.