Брат Меган Маркл закликає принца Гаррі не одружуватися на «низькосортній актрисі».


Багатьом відомо, що відносини Меган Маркл із сім’єю (крім матері) далекі від теплих. Рідні посварилися ще в юності екс-актриси і з тих пір практично не спілкуються. Однак зведені брат і сестра нареченої британського принца Гаррі досить часто негативно висловлюються на рахунок колишньої актриси в ЗМІ.

Днями брат Меган Томас Маркл-молодший опублікував розгромний лист в журналі In Touch, де закликав принца не одружуватися на його сестрі.

Любий принце Гаррі, ще не пізно, Меган Маркл — однозначно є невідповідною для тебе жінкою. Що ближче до вашого королівського весілля, тим очевидніше, що це буде найбільшою помилкою в історії королівських весіль. Я спантеличений, що ти не бачиш справжньої Меган, якою її бачить уже весь світ», — написав брат.

«Меган намагається зіграти роль принцеси як старіюча голлівудська актриса нижче середнього рівня»,  звернувся чоловік до спадкоємця престолу.

Він звинувачує Меган у тому, що вона використовувала їхнього батька, «довівши його до банкрутства, і покинувши напризволяще». Він наголосив, що Меган забула про батька та навіть не покликала на своє весілля, хоча саме він мав би вести її до вівтаря.

«Схоже, що скалка голлівудської слави запала їй у голову,  перетворивши на пересичену, поверхневу та самозакохану жінку, яка пошиє у дурні тебе і весь спадок королівської родини», — заявив Маркл.

Раніше сестра Меган Маркл Саманта теж намагалася відрадити принца Гаррі від весілля. Жінка погрожувала опублікувати цілу книгу про Меган, що викриває її.

Нагадаємо, церемонія одруження принца Гаррі і Меган Маркл призначена на 19 травня і відбудеться в каплиці Святого Георгія в Віндзорському замку. З боку нареченої на святі будуть тільки її подруги і мама.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Брат Меган Маркл закликає принца Гаррі не одружуватися на «низькосортній актрисі».