Ця дівчина вижила після клінічної смерті. Через рік вона набила собі татуювання з написом «Не…».


Судний день настав. Мікейла Грейс повинна була отримати свій перший кардіостимулятор. Це було одне з численних медичних втручань для 22-річної дівчини.

«Операція, яка повинна була врятувати моє життя, мало не погубила мене», – пише Мікейла на своїй сторінці в Фейсбуці.

У своєму пості на Фейсбуці, через рік після операції, дівчина детально описала страшне випробування, через яке їй довелося пройти.

Проблеми зі здоров’ям для неї почалися ще в 16 років і з тих пір її стан тільки погіршувався. До 20 років їй вже потрібно було імплантувати кардіостимулятор.

Перший кардіостимулятор Мікейла отримала в вересні 2016 року і після тижневої реабілітації вона виписалася з лікарні. Всі думали, що дівчина йде на поправку, поки вона не почала відчувати болі в області серця.

«Протягом 2 днів я була паралізована на 100%, – пише Мікейла в Фейсбуці. – Я не могла рухатися, їсти, пити, ходити в туалет. Я не могла розмовляти: всі слова, сказані мною, перекручувалися в якісь інші, незрозумілі звуки. Я днями лежала в такому стані, і частина мене розуміла, що я вмираю».

Її доставили в найближчу лікарню, де лікарі діагностували рідкісне ускладнення. Серцевий клапан, хірургічно імплантований дівчині, був інфікований стафілококом.

Лікарі працювали стрімголов, щоб якомога швидше усунути інфекцію. На жаль, ці маніпуляції лише погіршили становище – у пацієнтки почалася септична емболія (закупорка кровоносних судин). За 48 годин в її організмі накопичилося 18 літрів зайвої рідини.

За словами дівчини, лікарі вже не знали, що робити, і просто почали молитися за неї. Медики зробили операцію, що дозволяє отримувати лікування з дому і виписали дівчину.

Після 6 місяців послідовних операцій дівчина почала жити заново. Ні, вона не була здорова. Мікейла страждає від численних аутоімунних захворювань, які будуть залишатися з нею завжди. Проте дівчина бореться за своє життя і продовжує вірити в себе.

Мікейла Грейс набила татуювання на згадку про те, що їй довелося пережити. «Не сьогодні» – ось що свідчить напис на її тілі. Історія цієї молодої дівчини вражає – вона по-справжньому перемогла смерть. Залишається тільки побажати їй міцного здоров’я і подальших сил.

А що думаєш ти з цього приводу? Поділися думками в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ця дівчина вижила після клінічної смерті. Через рік вона набила собі татуювання з написом «Не…».