Вона 365 днів поспіль займалася коханням. В кінці експерименту блогерша прийшла до висновку…


«Якось раз після того, як з’явилась на світ наш третя дитина, я випадково побачила себе в дзеркалі на виході з душу. Першою думкою, яка промайнула в голові, була: “Хто пустив сюди мою маму?” Після цього випадку я просто більше не могла ходити голою».

Так журналістка і блогер Бріттані Гіббонс описала, як почала соромитися свого тіла. Жінка відверто зізнається: невпевненість в собі завдавала її сім’ї безліч проблем!

A lil' bit of (faux) leather and a lil' salt and pepper?

A post shared by Brittany Gibbons (@brittanyherself) on

Згодом Бріттані помітила, що відмовляється від інтимної близькості з коханим під надуманими приводами. День за днем ​​матері сімейства доводилося вигадувати безліч відмовок, всіляко ухиляючись від залицянь чоловіка.

He calls me a dragon slayer. I call him my Dead Sea. #illneversink

A post shared by Brittany Gibbons (@brittanyherself) on

Me for the rest of my life. #dolewhip #magickingdom #disney

A post shared by Brittany Gibbons (@brittanyherself) on

Навіть коли Енді, чоловік Бріттані, домагався свого, та все одно відчувала себе скутою. Колишня іскра кудись поділася. Проаналізувавши те, що відбувається, Гіббонс зрозуміла: вона просто стала соромитися власного тіла.

Listen. I've never met a single parent who loves leaving their kids to go to work. Not one. Do we need breaks? Yes. Is it good to sleep in a hotel bed alone sometimes? Sure thing. But packing a bag and peacing out of their day to day is never not emotional and hard. My heart is split into 5 pieces, and 4 of them are in Ohio right now. "I could never leave my kids." Words like that sting. There are many "nevers" in this life. Like how my mortgage company will never take popcorn or unmatched socks as payment. To the mamas: It's okay to do scary, hard, and far away things. To those around them: keep your judgments and projected insecurities to yourself, and instead lean in and support the women in your life who have to pack a bag every now and then. Offer to pick up kids, send them pics from sporting events, or just check in when they're lonely in a hotel room too many miles away from the other chunks of their heart. #cggarmy #motherhood #parenting #risingtide

A post shared by Brittany Gibbons (@brittanyherself) on

Журналістка, яка не звикла відступати під тиском проблем, розуміла, що саме по собі це не пройде. На щастя, подруга підкинула їй чудову ідею, розповівши по секрету, що вони з чоловіком зважилися на цікавий експеримент. Цілий рік подружжя повинно було займатися любов’ю щодня, допускаючи перерви лише під час подорожей або хвороб.

Коли Бріттані запропонувала своєму чоловікові взяти приклад друзів, той відразу погодився. Втім, подружжя Гіббонс швидко зрозуміло: все не так просто, як здається. Спочатку дійшло навіть до того, що щовечірній статевий акт почав сприйматися ними як обов’язок!

In case anyone is looking for me, I live inside red lipstick now.

A post shared by Brittany Gibbons (@brittanyherself) on

Лише згодом до Бріттані і Енді дійшов істинний сенс цього експерименту. Сьогодні, коли рік «постійної любові» пройшов, жінка думає, що тепер вони з чоловіком розуміють один одного набагато краще. Подібний досвід дозволив їм почувати себе разом набагато комфортніше, ніж раніше.

In The Land to see our favorite men in wine and gold. #cavs #cavsnation #theland

A post shared by Brittany Gibbons (@brittanyherself) on

«Насправді вся справа в близькості», — говорить Гіббонс, відразу окреслюючи, що бачить в цьому понятті не тільки інтимну його сторону, але і просто взаємну турботу. Колишня сором’язливість пішла. «Припинивши соромитися себе, я відчуваю себе набагато краще як дружина, як мати і як жінка», —  зізнається Бріттані.

«Зрозуміло, цей досвід не врятує відносини цілком і повністю, не прибере з них звичайних для шлюбу складнощів. Однак він зробив мене куди впевненіше в собі і позбавив від колишніх комплексів —  а це вже важливо!»

Багато, як раніше Бріттані, соромляться своєї зовнішності, навіть не підозрюючи: насправді проблема лише в голові.


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

3
3 points

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вона 365 днів поспіль займалася коханням. В кінці експерименту блогерша прийшла до висновку…