Співак Джордж Майкл роками витрачав мільйони на благодійність


Джорджа Майкла можна назвати одним з топ-співаків нинішнього століття. В кінці 2016 року не стало легендарного британського співака. Він був неймовірно яскравою, талановитою і в той же час дещо закритою для зовнішнього світу особистістю. На те у музиканта були свої причини.

На жаль, Йоргос Кіріакос Панайоту (справжнє ім’я Джорджа) прожив всього 53 роки, проте навіть за відведений йому час він встиг стати голосом покоління і рятівником для сотень і тисяч людей. Сьогодні мова піде про благодійність Майкла, яку він ніколи не афішував.

За свої пісні Джордж Майкл заробив ціле багатство, однак гроші ніколи не були для нього метою, а лише засобом. Музикант не був одружений, у нього не було дітей, і все ж він знайшов, кому допомагати фінансами.

View this post on Instagram

#GeorgeMichael #singer #songwriter ✨

A post shared by ✨George Michael✨ (@george_music_george_legend) on

Джордж був неймовірно щедрою людиною, на його кошти відкривалось безліч благодійних організацій, медичних центрів. Часом артист давав гроші навіть незнайомцям, які зворушили його велике добре серце своєю історією. Очевидці розповідають, як це було насправді.

Телеведучий шоу «Операція» Річард Осман згадав випадок, коли жінка в прямому ефірі розплакалася, скаржачись на те, що вона бездітна, але у неї немає 15 тисяч £ на штучне запліднення. На наступний день необхідна сума надійшла на рахунок тієї дами. Таємним благодійником був співак.

Співробітниця однієї з лондонських благодійних організацій для дітей-сиріт Кейт Уо розповіла, що вони продовжують працювати завдяки грошам, які заповів музикант.

Актриса Емелайн Мондо згадує, що Джордж потайки працював в притулку для бездомних: «Іноді він приходив в звичайному одязі і прикривав обличчя. Не хотів, щоб його впізнали і просив нас зберігати його анонімність».

Популярний британський діджей Мік Браун розповів: «Щороку на Великдень я брав зміну на радіо Capital FM з моїм колегою Крісом Таррант. В цей день проходить благодійний марафон, присвячений допомозі тяжкохворим дітям. Рівно о 15:30 у ефір виходив Майкл і жертвував 100 тисяч £».

Останні роки свого життя мати артиста сильно хворіла. Син оплачував її лікування в одній з кращих клінік Лондона. Після її смерті Майкл влаштував безкоштовний концерт для медсестер, що доглядали за старенькою.

«Співак був нетрадиційної орієнтації і не з чуток знав про такі захворювання, як ВІЛ і СНІД. Майкл був близький з Фредді Меркьюрі, який пішов з життя через смертельний вірус. Напевне тому він виділяв багато грошей для Terrence Higgins Trust (організація, яка бореться з поширенням ВІЛ та СНІД)», – розповів Джейн Баррон.

Журналістка Саллі Хьюз одного разу написала замітку про якогось джентльмена, який дав студентці-медику, яка підробляла за барною стійкою, 5 тисяч £ чайових, щоб вона витрачала більше часу на навчання, а не на підробітки. Ним виявився Джордж Майкл.

Вечорами Джордж любив заходити в дешеві лондонські кафе, щоб випити чашечку кави. В одному з них він почув розмову офіціантки і її знайомої. Дівчина билася в істериці через те, що не могла розплатитися з боргами. Співак підкликав до себе офіціантку і попросив передати подрузі чек на суму 25 тисяч £.

View this post on Instagram

That's all I wanted Something special, something sacred In your eyes For just one moment To be bold and naked At your side Sometimes I think that you'll never Understand me Maybe this time is forever Say it can be, whoa That's all you wanted Something special, someone sacred In your life Just for one moment To be warm and naked At my side Sometimes I think that you'll never Understand me But something tells me together We'd be happy, oh oh I will be your father figure Put your tiny hand in mine I will be your preacher teacher Anything you have in mind I will be your father figure I have had enough of crime I will be the one who loves you 'Til the end of time That's all I wanted But sometimes love can be mistaken For a crime That's all I wanted Just to see my baby's Blue eyes shine This time I think that my lover Understands me If we have faith in each other Then we can be Strong, baby I will be your father figure Put your tiny hand in mine I will be your preacher teacher Anything you have in mind I will be your father figure I have had enough of crime I will be the one who loves you 'Til the end of time If you are the desert I'll be the sea If you ever hunger Hunger for me Whatever you ask for That's what I'll be So when you remember the ones who have lied Who said that they cared But then laughed as you cried Beautiful darling Don't think of me Because all I ever wanted It's in your eyes, baby And love can't lie, no (Greet me with the eyes of a child) My love is always tellin' me so (Heaven is a kiss and a smile) Just hold on, hold on I won't let you go, my baby I will be your father figure Put your tiny hand in mine I will be your preacher teacher Anything you have in mind, baby I will be your father figure I have had enough of crime (So I am gonna love you) 'Til the end of time I will be your father I will be your preacher I will be your daddy, whoa I will be the one who loves you 'til the end of time #georgemichael #fatherfigure #faith #preacherteacher #iwontletyougo #tilltheendoftime #80s #musicphotography #musichistory #musiclegacy #georgemichaelthelegend #georgemichaelforever #mymusic #mylife #mylove #thesinginggreek #youhavebeenloved #loved

A post shared by GEORGE MICHÆL – FLAWLESS (@george_michael_flawless) on

Після перемоги в телешоу «Хто хоче стати мільйонером?» артист віддав виграш на благодійність. Він також заявив, що навіть якщо б програв, то пожертвував би мільйон власним коштом.

«Він перераховував всі доходи від пісні “Jesus to a Child” на благодійність. Мільйони були переведені на рахунки фонду Childline», – розповідала засновниця фонду Childline Естер Рантзен.

Головним принципом благодійності Майкла була анонімність. Він не бажав, щоб на кожному розі дзвонили про те, скільки грошей він віддає нужденним. Музикант вважав, що добрі справи люблять тишу.

Історія Джорджа Майкла – благочинця та філантропа – зворушила всю нашу редакцію. Якщо тебе теж, розкажи цю історію своїм друзям.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Співак Джордж Майкл роками витрачав мільйони на благодійність