Білл Гейтс розповів, як зміниться світ найближчим часом


Нещодавно вийшло інтерв’ю з Біллом Гейтсом, де він розповідав, як зміниться світ після нинішньої пандемії. З його слів, нам знадобиться багато часу, щоб повернутися до нормального життя. До того ж деякі незвичні зміни стануть для нас новою нормою. Тому світ більше ніколи не буде таким, як колись.

Білл Гейтс про світ після пандемії

Про ймовірність виникнення захворювання подібної нинішній COVID-19 вчені говорили ще давно. З 80-х років в світі регулярно з’являються нові РНК-віруси, до яких і відноситься група коронавірусів. Розмножуючись, вони постійно мутують, через що можуть виникати небезпечні для людини штами.

13 років тому епідеміолог Ларрі Діамант запитав всіх колег: «Яка ймовірність виникнення вірусної пандемії?» 90% з них сказали про те, що вона точно доведеться на життя наших дітей чи онуків. Також Білл Гейтс попереджав людство про потенційну масової хвороби з 2010 року.

Білл Гейтс говорить про те, що людям знадобиться час, щоб повернутися до звичного темпу життя. Він пояснює: «Навіть коли уряд оголосить, що вже можна подорожувати, ходити в ресторани і відвідувати конференції, попит з’явиться не відразу».

Згідно з його прогнозом, в США послаблять карантин на початку червня. Але люди повернуться вже до іншого життя: великих заходів і переповнених ресторанів спочатку не буде. Спершу запрацюють фабрики, заводи, відкриються школи і дитячі сади. Деякі бізнеси будуть відновлюватися набагато довше.

Нинішня пандемія змусила всіх нас перейти в онлайн, і Білл Гейтс вважає, що дуже багато з цього збережеться. Компанії, які вимушено спробували онлайн-наради, вже ніколи не повернуться до попереднього формату.Microsoft вже дуже давно успішно перевели зборів акціонерів у віртуальний формат.

Гейтс говорить, що завдяки інноваціям ми зможемо створювати щось більш ефективне, ніж те, що було раніше. Ті ж відрядження заради пари нарад кануть в Лету. А це економія і грошей, і часу.

Підприємець вважає, що школи однозначно залишаться в колишньому вигляді, вони точно не перейдуть в онлайн-формат. «Теоретично діти можуть вчитися в режимі онлайн. Але школа ж не тільки про це. Там діти заводять друзів, тусуються, вчаться взаємодіяти в соціумі. Це незамінне», – пояснив Гейтс.

Головною порадою підприємцям від Білла Гейтса стали слова: «Не питайте себе, чи хочете ви піти по шляху інновацій. У вас більше немає варіантів. Ви або грунтовно впроваджуєте сучасні технології в ваш бізнес, або закриваєтеся».

Як приклад він навів ресторанний бізнес. Зараз навіть елітні заклади повинні налагоджувати онлайн-замовлення і службу доставки. Більш того, потрібно більше обмірковувати контент-маркетинг.

Гейтс розповідає конкретно: «Якщо ви керуєте рестораном, то почніть знімати ролики для YouTube, на яких ви готуєте ваші фірмові страви. Не варто переживати, що хтось вкраде ваші рецепти. Можливо, хтось і буде вдома по ним готувати, але більшість просто захоче спробувати те, що у вас вийшло на відео. Це і є ваші клієнти».

В цілому, Білл Гейтс вважає, що багато що може змінити масштабне виробництво доступних вакцин. Але того, що людство усвідомило, скільки всього можна перевести в мережу, щоб бути більш ефективним, вже не відібрати.

На завершення рекомендуємо подивитися виступ епідеміолога Ларрі Діаманта, який попереджав про пандемію ще в 2006 році.

Швидше за все, нинішня пандемія буде далеко не останньою…

Раніше ми розповідали про те, як Білл Гейтс виховує свою дочку.

А також показували будинок Марка Цукерберга.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Білл Гейтс розповів, як зміниться світ найближчим часом