Жінка стала безплідною після операції. Вирісший живіт вона прийняла за пухлину…


43-річна Елісон Дент тривалий час вважала себе безплідною. Після народження першої доньки жінка прокидалася в закривавленому ліжку. Вона не відчувала болю, проте візит до лікаря відкладати не стала.

Обстеження показало наявність атипових клітин в шийці матки. Елісон вважала, що через наслідки проведених з цього приводу операцій і вона ніколи не зможе народити другу дитину. Але після 26 років відсутності місячних Елісон почала помічати зростаючий живіт…

Лікарі сказали 43-річній жінці, що у неї синдром роздратованого кишечника. Елісон приймала виписані ліки, але живіт продовжував зростати, ноги почали опухати, груди стали більш чутливими.

В цей час Елісон доглядала за новонародженою онукою і зовсім не очікувала новини про свою вагітність. «Я бабуся, у мене 26 років не було місячних, я просто не можу бути вагітною!» — промовила збентежена жінка, розглядаючи знімки УЗД.

Їй здавалося, що медики сплутали знімки, але після довгих переконань Елісон повірила словами лікарів. Про свою вагітність жінка дізналася лише за 8 тижнів до народження дитини!

«Звичайно, новина про вагітність потішила мене, адже мені здавалося, що зростаючий живіт не що інше, як пухлина. Я й гадки не мала, що коли-небудь зможу ще народити…» — сказала Елісон.

Так в їх сім’ю прийшло подвійне щастя: зараз Елісон займається вихованням онучки Кесіллі і сина Боббі, названого в честь 53-річного вітчима, Роберта.

Подібні випадки дають зрозуміти, що жінки здатні народити в будь-якому стані і будь-якому віці!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Жінка стала безплідною після операції. Вирісший живіт вона прийняла за пухлину…