Чайлдфрі по-зірковому: 11 знаменитостей, яким не до дітей…


Цим знаменитим жінкам журналісти не раз приписували помилкову вагітність, діставали питаннями про дітей, а часом дуже непрозоро натякали, що давно пора народити.

Проте ці та мільйони інших жінок не ставлять народження дитини на перше місце у своєму житті і зовсім не страждають, тому що не виконали «жіночий обов’язок».

Ці зірки не бояться відверто відповідати набридливим журналістам і шанувальникам, адже насправді не вважають своє життя невдалим або порожнім без дітей.

1. Рене Зеллвегер

Одного разу актриса в інтерв’ю сказала, що суспільство занадто тисне на жінок, тому вони вважають себе нещасливими, якщо не зможуть домогтися всього.

2. Кайлі Міноуг

Австралійська співачка домоглася, здавалося б, всіляких успіхів в сценічній кар’єрі, але її все одно засуджують за те, що вона не має дітей.

3. Дженніфер Еністон

ЗМІ вже не раз повідомляли про «вагітності» акторки, але сама Еністон каже, що цілком щаслива і без дітей. Чи варто згадувати, що оточуючі їй не вірять?

4. Земфіра

Російської рок-співачці вже 40 років, а найближчі її люди – племінники Артур і Артем Рамазанови, яким по 26 років.

Земфіра каже, що їй не можна мати дітей в силу своєрідного характеру і звичок.

5. Кім Кетролл

Якось зірка «Сексу і міста» сказала, що слово «бездітна» образливе. «Ніби тобі чогось бракує через те, що у тебе немає дітей», – уточнила вона.

З огляду на її успішну кар’єру, навряд чи можна сказати, що Кім чогось не вистачає.

6. Опра Вінфрі

Це одна з найзнаменитіших телеведучих в світі, її кар’єра триває вже кілька десятків років. Опра говорить, що ніколи не планувала мати дітей: чимось в її житті треба було пожертвувати, і цією жертвою стали діти.

7. Хелен Міррен

Хелен відповіла всім своїм критикам ясно і лаконічно: «Я просто не зацікавлена в цьому. У мене немає ніякого материнського інстинкту. Я думаю, повним-повнісінько жінок, які насправді не хочуть мати дітей, але вважають, що повинні».

8. Діта фон Тіз

Зірка каже, що не мати дітей – це цілком нормально. «Все буде так, як повинно бути», – вважає королева бурлеску, фотомодель і співачка.

9. Кемерон Діас

Актриса ніколи не говорить, що не хоче мати дітей, але вважає, що жінки бояться зізнатися в небажанні мати дітей, тому що будуть відкинуті суспільством, а це неправильно.

10. Вайнона Райдер

Актриса дуже здивувалася, коли її запитали, як їй було грати роль Джойс Байєрс в серіалі «Дуже дивні справи». Адже актори постійно грають ролі, які ніяк не пов’язані з особистим досвідом, – така у них робота.

11. Наталя Могилевська

Останнім часом про успіхи Наталі Могилевської не говорить лише ледачий. Проте не так все просто в особистому житті. Можливо, саме тому Наталя поки не спішить стати мамою.

У нашому суспільстві дуже часто засуджують жінок, у яких немає дітей. Як на мене, це нетактовно: хтось не може їх мати, а хтось просто не хоче.

Можливо, винна погана звичка – засуджувати людину за те, що її погляди і смаки не відповідають твоїм. У будь-якому випадку варто цього позбутися, нехай кожен проживає своє життя, а не те, яке нав’язало суспільство.

А ти згоден з цим? Чекаємо твоїх коментарів!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Чайлдфрі по-зірковому: 11 знаменитостей, яким не до дітей…