Батьки відправили вагітну доньку в психлікарню. Лише через 44 роки жінка домоглася свого!


Літня актриса Джулія Маннікс назавжди запам’ятала листопад 1963 року. У тому місяці молода красуня вперше відчула на собі, наскільки жорстокbv може бути життя. Жінка згадує, що тоді їй здавалося: навколо одні зрадники.

Батьки, кохана людина, лікарі: все навколо обернулося проти 19-річної дівчини з вищого суспільства. Попереду Джулію чекали п’ять місяців суцільного кошмару. І лише через 44 роки після трагедії їй вдалося остаточно поставити хрест на наслідках давньої історії.

Блакитноока блондинка Джулія виховувалася у заможній родині. Ексцентричні батьки обожнювали дитину і часто йшли у неъ на поводу. У будинку красуні вільно гуляли екзотичні звірі, подружжя часто брало доньку з собою в подорожі. Дівчина звикла до того, що живе ніби у бога за пазухою.

Джулія мріяла про кар’єру актриси. Викладачі хвалили досягнення учениці, відзначаючи, що у дівчини присутні не тільки відмінні зовнішні дані, але і вроджений дар.

Однак влітку 1963 року під час стажування в театрі Маннікс раптово для себе закохалася в 23-річного хлопця. Веселун Френк з готовністю відповів на почуття красуні, і між ними розгорівся бурхливий роман.

Домашні, однак, відмовилися миритися з закоханістю Джулії. Батько і мати майбутньої актриси вважали, що Френк їй не рівня. А пізніше на огляді у сімейного гінеколога виявилося: дівчина завагітніла.

Лікар не розповів про це самій Джулії, але сповістив її батьків. Ті, ясна річ, впали в лють! Мати красуні зажадала, щоб дочка зробила аборт, незважаючи на те, що сама була ревною католичкою.

Коли нещасна відмовилася, батьки, не довго думаючи, відправили її в божевільню. Там нещасна пробула до квітня, поки не народилася крихітна Еймі. Дівчинку одразу віддали на усиновлення.

Сама ж Джулія відчувала себе жертвою жахливої зради. Врахуй: безпосередньо перед початком свого кошмару дівчина дізналася, що її коханий одружений! Нещасна не знала, як далі жити…

Страшно подумати, як могли б далі розвиватися події, але тут на допомогу матері, яка лишилася без дитини, прийшов Френк. Як з’ясувалося, він розлучився практично відразу ж після сварки з коханою, а потім довго воював з батьками Джулії, намагаючись відшукати, куди вони заховали свою дочку. Що характерно, дізнавшись, що дівчина знову «сплуталася» з колишнім коханим, батько і мати відреклися від неї!

Згодом Джулія з Френком стали чоловіком і дружиною. У них народилося ще двоє дітей, але про Еймі подружжя не забуло, щороку сумно відзначаючи день народження малятка. Знайти, куди відправили дівчинку, батьки не могли.

Католицькі благодійні організації, за допомогою яких дитині знайшли прийомну сім’ю, відмовлялися розкривати інформацію про її місцезнаходження. Джулії і Френку залишалося лише сподіватися, що опікуни їх дочки виявиляться хорошими людьми.

Лише через 44 роки дівчинка, яку в прийомній сім’ї назвали Кеті, відшукала своїх справжніх батьків. На щастя, надії справжніх батька і матері виправдалися. Сім’я, в яку потрапила Кеті, виявилася по-справжньому міцною.

Зведені брати і сестри швидко з нею подружилися, і дружба ця триває досі. Однак жінка далеко не відразу почала шукати своїх справжніх батьків. Сьогодні Кеті зізнається: вона просто боялася, що, почавши «копати», зіткнеться з чимось страшним!

Уяви собі, як була здивована дочка Джулії, виявивши, що її справжньою матір’ю є знаменита актриса! За минулі десятиліття красуня з вищого світу побудувала успішну кар’єру, а її чоловік паралельно з акторською діяльністю став також і продюсером. Так через 44 роки батьки нарешті возз’єдналися з дочкою.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Батьки відправили вагітну доньку в психлікарню. Лише через 44 роки жінка домоглася свого!