Батьки президента Володимира Зеленського: хто вони?


Ні для кого не секрет, що новообраний президент України Володимир Зеленський викликає непідробний інтерес у всіх. Хтось його обожнює, хтось хейтить, а комусь взагалі все одно на політику та політичні процеси в країни.

View this post on Instagram

Склав присягу.

A post shared by Володимир Зеленський (@zelenskiy_official) on

Все більше людей цікавляться фактами з життя новообраного українського гаранта. Особливо людям кортить дізнатись, ким є батьки Володимира та чи справді він “президент з народу”.

71-річний Олександр Семенович і 67-річна Римма Володимирівна Зеленська вже багато років проживають в Кривому Розі.

Олександр Семенович — професор, доктор технічних наук. З 1995 року він завідувач кафедри інформатики та інформаційних технологій в Криворізькому економічному інституті.

«Він виховав багатьох вчених. Він навчив ціле покоління хлопців, вони стали кандидатами і докторами наук», — розповідав Володимир про свого батька.

Римма Володимирівна зараз на пенсії. У жінки за плечима 40-річний стаж роботи інженером.

До того як переїхати до Кривого Рогу, сім’я Зеленських довго жила в Монголії. Батько майбутнього президента працював на будівництві гірничо-збагачувального комбінату, а мати займалася інженерними технологіями.

Сім’я переселилася до Кривого Рогу, коли маленький Володимир закінчив перший клас.

Зараз батьки президента живуть у звичайній панельній багатоповерхівці, в якій вони і виростили сина. У Зеленських чотирикімнатна квартира.

За словами Римми Володимирівни, її син з дитинства був дуже активним і завжди намагався допомагати людям. В інтерв’ю жінка зізналася, що їм з чоловіком було нелегко дивитися під час президентських виборів, як їх сина поливають брудом у ЗМІ.

«Скільки можна поливати людину брудом? Він завжди всім допомагав, можете навіть запитати його класного керівника в школі, — каже жінка журналістам. — Те, що він заробив, він заробив своєю працею».

Хоча син уже неодноразово кликав батьків жити в Київ, вони ніяк не погоджуються. В першу чергу, Олександр Семенович не хоче кидати роботу в уже рідному вузі.

«Думаю, коли Олександр Семенович закінчить з роботою, все ж переїдемо — хотілося б допомогти дітям онуків виховувати. А поки Вова нам кожен день по телефону дзвонить!» — розповідає мама Володимира.

Зовсім недавно старші Зеленський все ж з’явилися в Києві. Батьки прилетіли на інавгурацію свого сина 20 травня 2019 року. Вони були присутні в залі парламенту під час церемонії.

Судячи з фотографій з заходу, батьки Володимира разом з першою леді Оленою Зеленською сиділи в одному ряду з колишніми президентами України.

Ось такі батьким у нашого президента. Якщо тобі сподобалась публікація, надішли її своїм друзям.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
2
Злий
Мило Мило
23
Мило
Фігня Фігня
3
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
176
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
12
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Батьки президента Володимира Зеленського: хто вони?