Ця сімейна пара — батьки найгарніших дітей у світі. Поглянь, які красуні!


7 років тому, 7 липня 2010 року у цієї сімейної пари народилися прекрасні дівчинки-близнючки. Марі і Роуз виявилися дуже симпатичними. Це був один з найщасливіших днів у житті сімейства!

Як і будь-яка матуся, Джак вважала своїх маляток найкращими. Але вона й подумати не могла, що через сім років після їх народження її дівчат визнають найгарнішими дітьми у світі!

Журналісти в один голос називають Клементс сім’єю моделей. Агенства по всьому світі борються за право працювати з Марі і Роуз, пропонуючи їм вигідні контракти. Дісталася своя частка слави і старшому братові дівчат, і, коли дивишся на його фото, розумієш чому.

Щаслива матуся розповідає, що перші пропозиції від модельних агенств їм почали надходити, коли крихіткам було всього по півроку. Однак тоді Джак більше цікавило виховання її трьох дітей, а поїздки на зйомки займали б занадто багато часу.

7 липня 2017 року дівчатам виповнилося по 7 років. Мама дівчаток побачила щось «магічне» у цій даті — 07.07.2017, і саме тоді вирішила вперше викласти фото дочок в мережу. Вражаюче, але не минуло й кількох місяців, як близнята стали неймовірно популярними.

Коли модельні агентства знову зацікавилися цими крихітками з фантастичною зовнішністю, їх мати не стала їм відмовляти. Джак запитала у дочок, чи хочуть вони спробувати себе в ролі моделей. Дівчата погодилися не роздумуючи ні секунди, а сьогодні вони визнані зірки!

Робота в модельній індустрії для дівчат стала веселою грою. Марі і Роуз дуже допитливі і активні. У свої сім років вони захоплюються плаванням і танцями, тому зйомки для них — просто розвага. Крім того, маленькі красуні просто обожнюють бути в центрі уваги!

Дивлячись на ці фото, здається, що Клементси — щаслива і любляча сім’я. Однак так вважають не всі. Інтернет-користувачі поширюють теорії про те, що мати експлуатує дитячу працю. Джак, звісно, заперечує подібні звинувачення.

В цілому, ці диво-близнючки розділили інтернет на два табори. Одні вважають, що в такому юному віці модельний бізнес може бути згубним для маляток. Інші ж просто насолоджуються їхньою красою і витонченістю та не бачать нічого поганого. А що думаєш ти?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ця сімейна пара — батьки найгарніших дітей у світі. Поглянь, які красуні!