Він купив у бідняка за копійки майбутню дружину. Його методи виховання доньки привели в жах світ!


У 1936 році французу на ім’я Луї Дідьє було 34 роки. Тоді чоловік скоїв вельми дивний і блюзнірський вчинок. Він врятував сім’ю одного гірника, якій не вистачало грошей на найменші життєві потреби. Для цього Луї купив молодшу дочку цього чоловіка, пообіцявши дати їй гідну освіту і турботу.

В принципі, Луї стримав своє слово. Ось тільки чоловік старанно ростив маленьку Жанін, бо бачив у ній свою майбутню дружину. Через 22 роки Жанін народила Луї дівчинку, з якої чоловік вирішив виростити справжню надлюдину.

Через три роки після народження Мод (так назвали дитину) Луї придбав будинок між Дюнкерком і Ліллем далеко від цивілізації. Саме там повинен був втілитися в життя його дивний експеримент.

Пізніше Мод розповідала, що батько не любив, коли у неї був вільний час. Дівчинка завжди повинна була чимось займатися. Тільки коли та була зовсім маленькою, їй дозволялося грати в саду після занять з матір’ю.

При цьому Мод дуже сильно боялася свого батька. Його величезна голова, огрядна фігура і сталеві очі наводили на неї жах. Захисту від матері чекати не доводилося. Жанін вважала пана Дідьє божеством, яке обожнювала і ненавиділа одночасно.

Рідний дім став справжньою в’язницею для Мод протягом перших 18 років її життя. Батько вважав, що людська свідомість здатна впоратися з будь-якими проблемами, але її необхідно постійно тренувати. А «нечистоти» великого світу тільки завадять становленню особистості.

Щоб стати надлюдиною, Мод мала справлятися з відсутністю комфорту. Дівчинка спала на твердому ліжку в холоді, гарячу воду батько вважав недозволеною розкішшю. Про здорове харчування можна було забути: організм сам повинен навчитися долати нестачу вітамінів.

Луї не раз говорив: «Гаряча вода для слабаків. Якщо коли-небудь потрапиш до в’язниці, потрібно буде показати, що тобі не страшна холодна вода!» При цьому сам чоловік не боявся здатися «слабаком». Він вважав себе давно сформованою особистістю, якій нічого нікому не потрібно доводити.

Коли Мод трохи підросла (їй було років 7 або 8), до тренувань додався алкоголь. Луї говорив, що доросле життя часто супроводжується вживанням міцних напоїв, тому дівчинка повинна навчитися пити. До сих пір Мод страждає від проблем з печінкою, які з’явилися ще в дитинстві.

Регулярно дівчинка піддавалася так званим випробуванням волі. Це лякало її найбільше. Одного разу її розбудили о третій ранку і відвели в підвал. Посеред темної кімнати стояв стілець. Дівчинка мала просидіти залишок ночі, медитуючи.

Насправді Мод жахливо боялася щурів, і батько знав про це. Він розповідав їй історії про те, що миші і щурі можуть залізти до неї в рот і з’їсти зсередини. Малятко до самого ранку сиділо і слухало, як гризуни копошаться в темній кімнаті. Коли цей жах закінчувався, Мод не йшлося спати, адже тренування тривали, і ніяких поблажок бути не повинно.

Також дівчинку вчили не виявляти своїх емоцій. Наприклад, Луї міг змусити триматися її за електричну огорожу. Чоловік пускав струм, і жоден мускул на обличчі Мод не повинен був ворухнутись.

Пізніше дівчина дізналася, що таке сексуальне насильство. Тут постарався садівник, який працював у них. Мод була настільки налякана, що навіть не наважилася розповісти про все батькові.

У всьому цьому жаху було два моменти, які рятували дівчинку. Пізніше вона не раз зізнавалася, що напевно не вижила б без своїх домашніх тварин. Вона обожнювала собаку, качку і поні, які навчили її любові і співчуття.

Також Луї вважав, що Мод повинна навчитися грати на різних музичних інструментах. Прекрасний світ звуків, які здатні були забрати кудись далеко від усього, що відбувалося навколо, зачаровував дівчинку.

З віком Мод все менше корилася батькові. Почалося з малого, наприклад, вона могла собі дозволити використовувати два шматочки туалетного паперу замість одного. Пізніше стала ночами збігати на прогулянку.

У 16 років до неї прийшов новий учитель музики, мсьє Молін. Він наполіг, щоб Мод могла приходити займатися до нього, а також підробляти в його крамниці. Саме там дівчина зустріла Річарда.

Батько дозволив дочці вийти заміж, коли їй виповнилося 18. Правда, вона повинна була повернутися і наглядати за ним через півроку. Але Мод не повернулася… Точніше вона періодично приїжджала до батьків і відвідувала їх, але не більше.

Мод, тепер уже мадам Жюльєн, довелося багато чому вчитися з нуля. Вона дізналася, як купувати речі в магазинах, орієнтуватися в незнайомих місцях, спілкуватися з людьми, яких не знаєш. Тільки в 18 років дівчина вперше відвідала стоматолога.

Минуло чимало часу, коли Мод нарешті зважилася розповісти світу про своє дитинство. Вона написала книгу під назвою «Єдина дівчинка в світі». Там жінка розповіла про свого батька всю правду.

До сих пір жінка каже, що бачить свого батька в страшних снах. Вона не знає, як це просто насолоджуватися плаванням, навіть якщо навколо найпрекрасніший пляж у світі.


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Він купив у бідняка за копійки майбутню дружину. Його методи виховання доньки привели в жах світ!