Ти ні за що не здогадаєшся, для чого азіати використовують цю дивну штуку.


Думаю, навіть в самих щасливих сім’ях чоловіки іноді мріють, щоб дружина не вередувала і помовчала. Саме для таких чоловіків в країнах Південно-Східної Азії придумали «бамбукових жінок».

Звичайно, це жарт, але «бамбукові жінки» насправді існують. Тільки у цих пристосувань зовсім інше призначення, яке з настанням спекотних літніх днів стає все більш актуальним.

Про цей східний винахід нам розповіли голландці, які освоювали азіатські землі, тому в Європі його іноді називають ще й «голландською дружиною».

Ці великі, іноді розміром з людський зріст, кошики з плетеного бамбука використовують для того, щоб обіймати уві сні.

Таким чином, ти можеш зайняти зручну позу, розслабити м’язи, а повітря, що циркулює всередині пристосування, даруватиме приємну прохолоду.

Подібна штука може здатися смішноюта дивною. Але, наприклад, в Бангладеш тільки зараз будується атомна електростанція, а це означає, що країна нарешті отримає джерело доступної енергії. Так що ні про які кондиціонери тут не можна було і мріяти, а рятуватися від спеки якось треба.

Незважаючи на назву, користуються таким пристосуванням представники обох статей, в тому числі діти. І нічого соромного в користуванні цим винаходом взагалі немає!

Звичайно, «бамбукова жінка» не замінить повноцінний клімат-контроль. Зате на електриці заощадити можна.

Все-таки на сході живуть дуже цікаві люди. Не дарма ми постійно дивуємося їх вигадкам. Одні телевізійні шоу в Азії чого варті!

А ти б хотів придбати таке пристосування? Напиши, що ти думаєш з цього приводу в коментарях нижче!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ти ні за що не здогадаєшся, для чого азіати використовують цю дивну штуку.