Секрети гарного вигляду балерини Нінель Блохіної, якій вже далеко за 70!


Шукачі таємного знання споконвіків хотіли осягнути секрет вічної молодості. Зрозуміло, мало хто сьогодні вірить, що можна залишатися вічно юним. Однак є люди, які власним прикладом підтверджують: бути мудрим, здоровим і енергійним можна навіть у старості.

Нінель Блохіна, головна героїня сьогоднішньої статті, належить до їх числа. Пенсіонерці з Гродно вже 71 рік, але на вигляд люди не дають їй більше 50. Сама ж Нінель стверджує: ніякого особливого секрету у неї немає!

Витончена і спритна Блохіна все свідоме життя займалася балетом. Народилася вона в 1946 році. Люди сильно дивуються, коли жінка каже, що пам’ятає післявоєнні часи.

Її незвичайне ім’я — це не «милозвучна» версія звичайної Ніни, а релікт радянського минулого. Утворено воно від «перевернутого» Ленін.

Зі спини Нінель можна запросто прийняти за дівчину-підлітка. Елегантна жінка з розкішною косою до пояса відрізняється безпосередністю і жвавістю характеру.

У 50-річному віці Блохіна відчула, що одних занять балетом для підтримки тонусу вже не вистачає, але не махнула рукою, а вирішила виправити ситуацію! Спортсменка почала старанно вивчати всю доступну інформацію з приводу відновлення колишньої працездатності.

Так, наприклад, до йоги вона прийшла лише на пенсії. Індійська система тілесних практик припала жінці до душі.

Сьогодні Нінель як і раніше захоплюється йогою, і кидати вправи не збирається. Більш того, Блохіна веде групові заняття, присвячені цій практиці.

Коло інтересів Нінель не обмежується лише йогою і балетом. Пенсіонерка відкрила для себе роликові ковзани, а в 63 роки села на велосипед. Крім того, Блохіна обожнює подорожувати.

Ретельно аналізуючи свої витрати, вона примудряється за кілька місяців зібрати гроші на туристичну поїздку. Слова «лоукост» і «хостел» для Нінель зовсім не є китайською грамотою.

Крім усього іншого, пенсіонерка не забуває і про своє вічне захоплення. Блохіна навчає дітей класичним танцям, демонструючи їм на власному прикладі, наскільки корисні такі заняття для здоров’я.

Займається з дітьми Нінель через день, чергуючи ці заняття з йогою. Щоранку приймає контрастний душ, а щовечора перед сном виходить на прогулянку незалежно від того, яка на дворі стоїть погода.

Жінка обґрунтовано стверджує: без збалансованого харчування в фізичних навантаженнях сенсу мало. Тому своє меню Нінель склала сама і ретельно контролює себе, дотримуючись дієти.

М’яса Блохіна їсть мало, зате налягає на бобові та рибу. Практично всі страви готує на пару. Крім того, пенсіонерка вживає в їжу багато овочів і фруктів.

У ролику нижче ти зможеш і сам побачити, в якій хорошій формі перебуває Нінель. У цієї жінки можна багато чому повчитися!

Сама Нінель не любить, коли людину називають старою. На її думку, старіємо ми протягом усього життя, і процес цей невідворотний. А ось з фізичним і моральним старінням можна і потрібно боротися!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Секрети гарного вигляду балерини Нінель Блохіної, якій вже далеко за 70!