90-річній вдові повідомили, що її рак невиліковний. Ось що зробила бабуся, дізнавшись про це…


Норма Джин Бауершмідт побачила в житті чимало хорошого і чимало поганого. Цілих 67 років вона прожила душа в душу з коханим чоловіком і виховала двох дітей. Однак під кінець життя доля завдала їй серйозного удару.

Спочатку від раку померла її 44-річна дочка. Потім хвороба забрала чоловіка. А через два дні після його смерті лікарі діагностували рак матки у самої Норми.

Однак замість того, щоб лікуватися, жінка збунтувалася. 90-річна бабуся бачила, як згасають на лікарняному ліжку її близькі люди. І замість того, щоб самій наслідувати їхній приклад, вона вирішила відправитися в грандіозну подорож!

Коли Тім, син бабусі, дізнався про її рішення, то захотів спочатку проконсультуватися з лікарем. На подив чоловіка, доктор повністю схвалив вибір Норми.

В її віці необхідні для лікування медичні процедури були пов’язані з серйозним ризиком і зовсім не обіцяли повного одужання. Лікар навіть сказав, що на місці пацієнтки сам вчинив би так само!

Тім з дружиною Рані жили в старому будинку на колесах. Тепер їм довелося продати колишнє житло і купити нову вантажівку, пристосовану для перевезення літньої людини в інвалідному кріслі.

Справа в тому, що сама жінка ходити могла і дуже швидко втомлювалася, та й імовірність загострення хвороби не можна було скидати з рахунків. Підготовка до подорожі завершилися дуже швидко, адже Норма всіляко допомагала синові.

Як незабаром з’ясувалося, в подорожі літня жінка перш за все планувала виконати безліч своїх дитячих бажань. Все життя у Норми не вистачало на них часу, але тепер колишні турботи остаточно відступили на задній план. Музеї, національні парки, чудеса природи і техніки: бабуля хотіла побачити все і ще трішки!

Порадившись, сім’я вирішила задокументувати подорож Норми. Подружжя почало вести блог, який швидко став дуже знаменитий.

Згодом Тім і Рані створили на основі цих подорожніх нотаток, фотографій і відеороликів книгу, яка виявилася бестселером. Оповідання про подорож «міс Норми», як жартівливо називала себе бабуся, припало до душі мільйонам читачів з усього світу.

Заглядала 90-річна вдова і в військові музеї. А командування ВПС США, дізнавшись про ситуацію, навіть запросило її відвідати діючий авіаносець. Справа в тому, що Норма – ветеран Другої світової, колишня медсестра, і з армійським побутом знайома не з чуток.

Там, де не міг проїхати будинок на колесах, мандрівники легко пересідали на катер. Тім і Рані пильно стежили за тим, щоб Норма не відчувала жодних труднощів, а сама бабуся була незмінно весела і максимально енергійна. Коли бабусю запитали, як їй вдається підтримувати позитивний настрій, вона відповіла: «Просто намагаюся взяти все від кожного дня!»

Колись, згадує Тім, чоловікові здавалося, ніби Норма була лише тінню, вічною супутницею Лео, його батька. Її саму, до речі кажучи, ця ситуація цілком влаштовувала.

Але після того, як коханий чоловік помер, старенька продемонструвала: у неї самої характер стійкий, і рішучості не позичати. Літня мандрівниця дала собі раду навіть тоді, коли її запросили покататися на повітряній кулі!

Найцікавіше, що за попередніми прогнозами самопочуття Норми давно вже повинно було погіршитись. Зрештою рак, та ще помножений на солідний вік, – аж ніяк не жарти. А бабуся як і раніше трималася молодцем, з радістю подорожувала і в вус не дула!

Нижче ти можеш побачити ролик, присвячений Нормі, і ближче ознайомитися з історією цієї чудової жінки. Її подорож показала безлічі людей, що навіть в найтяжчу хвилину життя не закінчується, і завжди є спосіб наповнити свій світ і світ своїх близьких маленькими добрими чудесами.

На жаль, Норма померла на 92 році життя від серцевої недостатності, не від раку. Жінка тихо відійшла уві сні з посмішкою на вустах. Пізніше, прочитавши щоденник покійної, син і невістка сильно здивувалися.

Там не було ні слова про рак, хворобу, або зароблену завдяки блогу Тіма слави. Норма писала про те, що бачила щодня: про тварин, кольори, їжу і навколишню красу. Жінка хотіла, щоб світ запам’ятав її «просто доброю літньою леді».

Якщо тобі теж припала до душі історія Норми, поділися нею зі своїми друзями.


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

90-річній вдові повідомили, що її рак невиліковний. Ось що зробила бабуся, дізнавшись про це…