На чверть українець: бабуся Леонардо Ді Капріо народилася в Одесі


Пару років тому під час популярного ток-шоу “The Ellen Show” відомий голлівудський актор Леонардо Ді Капріо зізнався, що він на чверть українець, адже його бабуся – родом з Одеси!

Олена Степанівна Смирнова народилася і прожила перші роки життя в дореволюційній Росії. Після Жовтневого перевороту батькам дівчинки довелося іммігрувати в Німеччину. Тут її стали називати на німецький лад — Хелен.

Коли серед німців запанували нацистські настрої, Інденбіркени хотіли було виїхати з країни, але не встигли: коли сім’я дозріла для еміграції, цю можливість вже закрили.

Всю Другу Світову Олена з чоловіком провела в Німеччині. Мати Лео, Імерлін Інденбіркен, з’явилася на світ в 1943 році. Народилася дівчинка в бомбосховищі під час чергового авіанальоту.

Після закінчення війни подружжя Інденбіркен терміново виїхали з Німеччини в США. Жити на колишньому місці Олена з чоловіком не хотіли: при Рейху їх ледь не відправили в концтабір за «російське походження». Знову в Німеччину вони повернулася лише в 1985 році.

На початку 50-х років Інденбіркени переїхали в США. У цій країні Імерлін, донька Хелени, вийшла заміж і у 1974 році народила сина, якого назвали на честь Леонардо да Вінчі. Ім’я сина сьогодні чула, певно, кожна людина на Землі.

Ось і тато актора, Джордж Ді Капріо, з маленьким Лео на руках.

На жаль, Олена Степанівна Смирнова померла в 2008 році у віці 93 років. Але Леонардо Ді Капріо досі з величезною любов’ю відгукується про свою бабусю. За його власним визнанням, відомий голлівудський актор дуже пишається тим, що в його жилах тече українська і російська кров.

Хелен була для Лео дуже близькою людиною. Знаменитий актор, Ді Капріо не соромився з’являтися на публіці під руку з літньою бабусею і завжди відгукувався про неї з любов’ю.

«Бабуся була найсильнішим і внутрішньо цілісною людиною з усіх, що я зустрічав в житті», – розповідав пізніше в інтерв’ю Леонардо. «Її не лякали ніякі випробування!»

Як тобі такі новини? Якщо був вражений, так само, як і ми, поділись статею з другом.

Нагадаємо, раніше ми писали про сцену, яку вирізали з “Титаніку” – фільму, що зробив Ді Капріо всесвітньо знаменитим.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
3
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
4
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

На чверть українець: бабуся Леонардо Ді Капріо народилася в Одесі