Хитрий водій покрив машину товстим шаром монтажної піни. Тепер йому заздрять всі!


Зробити зі старої машини новенький блискучий кабріолет здатен далеко не кожен автомобіліст. Зазвичай люди, які займаються цим, працюють в добре обладнаній майстерні, користуючись підмогою кількох досвідчених помічників.

Щоб повноцінно переробити автомобіль, майстер повинен бути справжнім асом. Особливо якщо машина, про яку йде мова, – стара тарантайка. Глянь, з яким матеріалом довелося мати справу героєві нашого ролика!

За словами чоловіка, випробовуючи машину, він боявся, що та просто розвалиться на частини. За старий автомобіль просили всього 50 доларів. Але покупка була лише першим і найлегшим кроком на шляху перетворення нещасного драндулета в шикарну «цукерку»!

У майстерні умілець ретельно оглянув замученого «залізного коня». Робота з такою руїною була справжнім викликом здібностям чоловіка.

Як з’ясувалося, з автомобіля все-таки можна було зробити шедевр. І допомогти в цьому нашому герою повинен був пінополіуретан!

Монтажною піною чоловік обробив і внутрішню, і зовнішню поверхні машини. Потім, дочекавшись, коли з нею можна було працювати, він почав деталь за деталлю формувати новий автомобіль.

Зрозуміло, поки хитрун не пофарбував своє чудо техніки, вид у авто був надзвичайно непривабливий. Але тільки подивися, яким воно стало пізніше!

Напевно, саме в таких салонах роз’їжджають по світу зірки естради, заможні бізнесмени та політики. Складно повірити, що ще зовсім недавно це був справжнісінький мотлох.

А ось як виглядає автомобіль тепер. В цьому яскраво-червоному красені не відмовився б покататись кожен з нас.

Зрозуміло, для гонок по дорогах і довгого стояння в заторах на сонці він не призначений. Але для демонстрації навичок майстра складно вибрати найбільш підходящий приклад!

Тепер красень автомобіль — ідеальний варіант для тематичних виставок. Нехай на цьому «кабрілоеті” не проїдеш по нашим ярах, але, як бачиш, людина з руками цілком здатна майстер.

Багато хто вважає, що чоловік працював над машиною даремно. На їхню думку, витрачати сили на таку нісенітницю було безглуздою витівкою. Інші, навпаки, знімають перед умільцем капелюх.

А що думаєш ти? Поділися своєю думкою в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Хитрий водій покрив машину товстим шаром монтажної піни. Тепер йому заздрять всі!