33-річна Авріл Лавін вперше за довгий час з’явилася на публіці і розповіла про страшну хворобу.


У 2000-х піснями Авріл Лавін заслуховувалися абсолютно всі підлітки! Зухвала дівчисько з різнокольоровии волоссям і жвавим макіяжем прикрашало всі обкладинки журналів. Вона так полюбилася тінейджерам, що вони завішували свої кімнати постерами з її фото і мріяли потрапити на концерти співачки.

У якийсь момент Лавін просто зникла з екранів. Вона не виходила на зв’язок з журналістами і не повідомляла нікому причину зникнення. Деякі ЗМІ навіть почали розпускати чутки, що її немає в живих. Але це брехня — Авріл жива, здорова і навіть працює над новим альбомом.

Всі сумніви співачка розвіяла, з’явившись на червоній доріжці благодійного вечора Race To Erase MS Gala. Вперше за довгий час вона дала інтерв’ю: «Це буде потужний альбом. Я працюю над ним уже три роки. Думаю, через два тижні я закінчу свою роботу і презентую його в цьому році.

Я знаю, що моїм шанувальникам довелося дуже довго чекати, і деякі з них були вкрай незадоволені цим. Але, повірте мені, я роблю все, що можу, і хочу, щоб все вийшло ідеально. Я обіцяю, що ці очікування і моя важка робота будуть виправдані».

Але зірка зникла не тільки через сумлінну роботу над альбомом. Три роки тому у неї діагностували хворобу Лайма, що з’явилася внаслідок укусу кліща. Буквально через кілька місяців після цього вона розповіла пресі про розставання з чоловіком Чедом Крюгером, через що у неї почалася депресія.

Артистка повідомила, що вона ледь не померла після укусу кліща. Спочатку вона сама поставила собі діагноз, перечитавши безліч матеріалів про цю хворобу. За її словами, лікарі не відразу визнали її хворобу. Довгий час вони списували все на банальну втому через напружений графік зірки.

Лавін розповіла про свій жахливий стан: «Я ледь могла їсти, дихати, говорити і рухатися. Мене запитували, що зі мною відбувається, а я не знала — думала, що помираю. Складно було уявити, що один укус може спровокувати таку реакцію організму і прикувати мене до ліжка майже на п’ять місяців».

Коли Авріл пішла на поправку, вона вирішила змінити своє життя: «Я думаю, що для мене це як другий постріл в житті. Я хочу вийти зараз і почати робити те, що люблю. Я так радію життю!»

Співачка каже, що трагедія змусила її переглянути погляди на життя. З 17 років вона займалася тільки кар’єрою, тепер же мріє про кохання, сім’ю, міцне здоров’я і щастя. Вона стала прихильницею органічної їжі, займається йогою, медитацією, плаває і багато ходить пішки.

У планах артистки також розповідати про хворобу, яку вона перемогла, про те, як можна нею заразитися і як потрібно лікуватися. Вона сподівається, що зможе допомогти багатьом.

А ми сподіваємося, що тепер частіше будемо бачити Авріл Лавін з сяючою посмішкою на сцені!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

33-річна Авріл Лавін вперше за довгий час з’явилася на публіці і розповіла про страшну хворобу.