Анна Курнікова й Енріке Іглесіас показали зворушливі знімки своїх 5-місячних малюків.


Знаменитостям вкрай рідко вдається приховати щось від журналістів. Пресі відомо все: з ким зірки зустрічаються, коли обідають і про що говорять за сніданком. Цілком природно, що багато вони хотіли б приховати, але, на жаль, це їм не вдається…

Справжніми майстрами конспірації можна назвати хіба що Анну Курнікову й Енріке Іглесіаса. Ніхто навіть не здогадувався, що у пари очікується поповнення в родині, поки вони самі не повідомили про появу малюків.

Зрідка Анна і Енріке балують шанувальників милими знімками своєї сім’ї. Днями Курнікова й Іглесіас вирішили поділитися в Інстаграмі фото, де вони разом з малюками дивляться футбол.

Схоже, дітлахам сподобався матч. Судячи з шарфу, їх тато з нетерпінням чекає матчів за участю збірної Іспанії.

Фанати вибухнули милими коментарями під постами: «Які ж вони солоденькі», «Ви просто чарівна пара», «Як швидко ростуть діти», «Миленький уболівальник і мама красуня».

Нещодавно Енріке Іглесіас дав кілька коментарів з приводу батьківства. Він зізнався, що вважає свою кохану супергероїню. Співак розповів, що намагається бути кращим батьком для своїх дітей і сподівається виховати їх гідно.

Шанувальники навіть стали жартувати, мовляв, якщо красиві діти народжуються від великої любові, як говорить відома фраза, то Анна й Енріке, напевно, обожнюють одне одного і не можуть прожити без своєї другої половинки ні дня.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Анна Курнікова й Енріке Іглесіас показали зворушливі знімки своїх 5-місячних малюків.