Андреа Бочеллі виступив у пустому міланському соборі Дуомо


Знаменитий італійський тенор Андреа Бочеллі зробив величезний подарунок не тільки своїм шанувальникам, а й усім, хто не зміг відвідати богослужіння на честь свята Великодня, яку 12 квітня 2020 року святкували християни західного обряду.

У легендарному величезному соборі – міланському порожньому Дуомо – він дав концерт, який вживу дивилось півмільйона людей. Акомпанував Бочеллі всього один музикант – органіст Дуомо Еммануель Віланеллі.

Станом на 13 квітня, всього за добу, цей концерт переглянуло вже 27 мільйонів чоловік. Ця цифра постійно збільшується. Тепер повний запис концерту доступний онлайн.

За словами Бочеллі, концерт «Музика заради надії» він дав з метою послати «любов, зцілення і надію» Італії, і всім в Європі, хто страждає від коронавірусу.

«Я вірю в силу спільної молитви, – сказав Андреа Бочеллі. – Я вірю в християнську Пасху, універсальний символ відродження, який дійсно потрібен кожному. Завдяки музиці, яка транслюється в прямому ефірі і об’єднує мільйони складених рук по всьому світу, ми обіймемо пульсуюче серце цієї пораненої землі» .

Регіон Ломбардія, столицею якого є Мілан, найбільш сильно постраждав від коронавірусу – вже понад 9 тисяч осіб померли.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Андреа Бочеллі виступив у пустому міланському соборі Дуомо