Українка увійшла в топ-100 найвпливовіших жінок світу


BBC опублікували список 100 найвпливовіших жінок світу, в який потрапила українка. Анастасія Волкова займається розробкою технологічних рішень для аграрного сектора.

Дівчина отримала ступінь бакалавра в Національному авіаційному університеті (2012), потім – магістра в Варшавському технологічному університеті (2014 року). У 2018 році Волкова захистила докторську дисертацію в Сіднейському університеті. У березні 2020 року журнал Массачусетського технологічного університету включив Анастасію Волкову в список «35 інноваторів до 35 років».

Уже в 2016 році Анастасія заснувала стартап Flurosat, який допомагає фермерам оптимізувати врожайність: збирає дані, аналізуючи супутникові знімки полів, фото з дронів, застосовуючи технології штучного інтелекту, і на основі цієї інформації радить, що робити з урожаєм: попереджає про потенційні проблеми, рекомендує , як поливати рослини і використовувати чи добрива.

У топ-100 найвпливовіших жінок світу також увійшли Джейн Фонда, прем’єр-міністр Фінляндії Санна Марін, Трансгендерна модель Lea T, білоруська опозиціонерка Світлана Тіхановска, британська дослідниця Сара Гілберт, яка працює над вакциною проти COVID-19.

У списку BBC також відзначили всіх жінок, які в 2020 році пожертвували собою, щоб допомогти іншим. Для цього у виданні створили окрему категорію «Невідомі героїні».

Пишаємося жінками, а особливо українськими! Обов’язково ділися новиною з друзями, щоб якомога людей дізнались про наших співвітчизниць!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Українка увійшла в топ-100 найвпливовіших жінок світу