Родина з США вдочерила українську дівчинку. Через рік вони несподівано отримали лист.


У американців Нанетт і Верна Гаррет було шестеро дітей. Але вони вирішили, що хочуть подарувати своє батьківське тепло ще одній дівчинці. Так в їхні голови прийшла думка про вдочеріння. Волею долі вони потрапили до Українського Національного Центру Усиновлення. Дуже довго вони розглядали фотографії, поки не зупинилися на світлині дівчинки з бантиками.

Нанетт згадує, що відразу ж зрозуміла, що перед нею її дочка. Її Емілі. Після оформлення документів Гаррети приїхали, щоб забрати свою дочку. Дівчинці сказали, що це її батьки. Вона швидко підбігла до батька, обняла його і довго не відпускала. Щасливі, вони поїхали додому, щоб возз’єднатися з іншою частиною сім’ї.

Ось тільки виявилося, що в Україні у дівчинки залишилася старша сестра Ліза. Батько дівчаток часто пив, а мати постійно десь пропадала. Ліза дбала про сестричку як могла. Не раз вона голодна ходила по сусідах, щоб роздобути їжу для малятка.

Коли Емілі забрали в дитбудинок, Ліза залишилася одна. У листі вона дякувала новій родині за те, що дали притулок Емілі. Це не було звернення скривдженої дитини. Навпаки, Ліза була рада, що тепер у її сестри є справжня родина. Тільки мимохіть дівчина згадала, що дуже сумує…

У відповідному листі Гаррети запропонували Лізі приїхати до них і стати частиною їх сім’ї. Дівчина погодилася. У ролику нижче можна побачити зворушливі кадри возз’єднання рідних сестер.

Тепер родина з десяти людей живе щасливо під одним дахом. І нехай глобально ситуація із сирітством практично не змінилася, зате двом дівчаткам жити стало набагато краще, а це найголовніше!

Якщо ця історія припала тобі до душі, неодмінно поділися нею зі своїми друзями і знайомими!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Родина з США вдочерила українську дівчинку. Через рік вони несподівано отримали лист.