Алла Мазур розповіла, як триває боротьба з раком.


У листопаді минулого року Алла Мазур повідомила, що у неї виявили рак. Телеведуча розповіла на своїй сторінці у Facebook, як триває лікування. За її словами, вона хотіла полікуватися в тиші і повідомити прихильникам вже фінальну добру новину, але оскільки часто запитують, як вона почувається, вирішила розповісти та підтримати тих, хто також бореться з онкологією.

«Не відкладайте нічого на потім! Не закривайтесь у собі. Прийміть допомогу близьких і друзів. Коли не ховаєшся від світу ― це справді спрощує життя. Четверта хімія мені далася легше, ніж попередні три, хоч сил ще небагато. Побічні ефекти ― традиційні, і це помітно по зміні зачіски. Але прогрес є. Попереду ще кілька хіміотерапій і операція. І я ще раз переконуюсь: головне ― почати вчасно! Тому знову закликаю усіх: перевірятися регулярно».

Телеведуча порадила усім взяти за правило і перевірятися за декілька днів до дня народження, щоб не загубитися у датах.

«Якщо є тривожний прогноз ― не панікувати. Перевірити його в кількох місцях. Бо навіть онкодіагнози у нас бувають хибними: сама тому свідок. Якщо все підтвердилось ― не панікувати тим більше! І не відкладати лікування: в надії, що розсмокчеться, або допоможуть нетрадиційні методи.

Міжнародні протоколи онколікування чіткі, загальні для всіх. Більше про свій діагноз і ліки, що пропонують, можна прочитати в інтернеті. Шукайте лікаря, якому довіряєте ― і починайте шлях!

Він не буде легким, але боятися і соромитися тут нічого. Чим раніше почати боротьбу, тим більше шансів на швидше одужання. В цьому випадку точно варто довіритись офіційній медицині, вважаю я. І вірю, що таки зможу повідомити вам фінальну добру новину».

Бажаємо Аллі швидкого одужання і тримаємо кулаки!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

1
1 point

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Алла Мазур розповіла, як триває боротьба з раком.