Актори серіалу «День народження Буржуя» через 20 років: що сталось з Вовою, Аміною, Товстим, Артурчиком…


У 2000 році на екрани вийшов спільний українсько-російський серіал «День народження Буржуя». Пам`ятаю, як бігла малою дивитись нову серію серіалу, спостерігала за коханням молодого бізнесмена Буржуя та Аміни, обожнювала блазня Артурчика та те, як Товстий постійно їсть «Снікерси». Ах, ну і, звісно, рудого товстого кота…

Молоді актори, що були задіяні в цьому проекті, в один день прокинулися знаменитим: серіал мав величезний успіх! Їх стали запрошувати зніматися в кіно, а люди взнавали на вулицях.

Цей феномен можна пояснити. Серіал вийшов у переломний момент, коли наше суспільство відходило від старих радянських традицій, пізнаючи радості капіталізму. Якщо раніше буржуї (багатії)сприймалися строго негативно, то з виходом серіалу багато громадян змінили свій світогляд.

Саме вдало обраний момент для зйомок і гостросоціальна тематика зробили «День народження Буржуя» неймовірно популярним. Друга частина не змусила себе чекати. Глядачі навперебій пропонували свої варіанти продовження історії. Ба більше, згодом навіть довелося влаштувати конкурс сценаріїв, що сильно полегшило роботу режисерові.

Для Валерія Ніколаєва, який, власне, зіграв Буржуя, серіал став зірковим часом. Дивно, але актор уже до ролі Володимира Коваленка встиг попрацювати в Голлівуді. Режисер буквально висмикнув артиста з теплого басейну в Лос-Анджелесі, запропонувавши холодний київський кінопавільйон.

Після двох сезонів серіалу Ніколаєв продовжував працювати як на батьківщині, так і за кордоном. Втім, йому в основному діставалися другорядні ролі. Останні пару років актор і зовсім перестав з’являтися на сцені, все частіше потрапляючи в п’яні скандали.

На зйомки серіалу Валерій (у нього були закохані всі дівчата мого класу) прийшов зі своєю дружиною Іриною Апексимовою (вона зіграла Аміну). Їй дісталася головна жіноча роль. Пара була разом з 1988 року, проте в 90-х Валерій все частіше став ходити наліво, насолоджуючись своєю зірковістю.

Працювати на одному майданчику зі зрадником Ірина не могла. Ситуація погіршувалася тим, що чоловік закрутив роман з іншою актрисою «Дня народження Буржуя», Дариною Повєрєннова. Після зйомок першого сезону Апексимова пішла.

Успіхів в кіно жінка не домоглася, тому пішла на телебачення, де пропрацювала 6 років з 2003 по 2009 роки. З 2012 по 2015 роки артистка очолювала Театр на Таганці.

Дар’я Повєрєннова зіграла в серіалі Віру. У молодої актриси був досвід роботи в кіно, проте саме цей проект розкрив її талант широкому глядачеві. На зйомках артистка познайомилася з Ніколаєвим, який огорнув її любовними чарами. Роман тривав 2 роки, Дарина навіть пішла від першого чоловіка.

Однак незабаром Валерій втомився від цих відносин, пішовши до іншої. У артистки почалася депресія, що тривала 2 роки. Зібравшись з силами, Повєрєннова повернулася до роботи. На її рахунку десятки ролей в російських серіалах.

Український актор Віталій Лінецький став справжнім відкриттям. Роль геніального програміста легко далася молодому таланту (правда, озвучував його героя Марат Башаров).

Після «Дня народження Буржуя» Віталій залишився працювати в Києві. У 2014 році сталася трагедія: Лінецький звалився з парапету підземного переходу, ударившись головою об сходи. На жаль, медикам не вдалося його врятувати…

Володимир Горянський довгі роки трудився на сцені київського театру, поки йому не підвернулася роль психіатра Кості в цьому серіалі. З тих пір кар’єра актора пішла в гору: він знявся в десятках серіалах, регулярно виступає на телебаченні та на сцені театру, в 2008 році отримав звання Народного артиста України.

Андрій Смоляков зіграв головного лиходія. На той час він був досить досвідченим актором з десятками серйозних ролей за плечима. Артист звик грати добряків, однак ця роль припала йому до смаку.

Кар’єра Смолякова почалася ще в далекому 1978 році і продовжується до цього дня.

Полюбився глядачеві охоронець Буржуя на прізвисько Товстий, якого зіграв Анатолій Журавльов.

Як до, так і після «Дня народження Буржуя» у Журавльова були вдалі і невдалі зйомки, проте слави, в якій він купався в 90-х, йому більше не вдалося досягти.

Маловідомий Дмитро Шевченко чудово зіграв роль балакучого сутенера Артурчика. Для багатьох саме цей персонаж серіалу став найбільше запам’ятався.

Починав Шевченко в одеській команді КВН. Прославившись на батьківщині, хлопець переїхав до Москви, де став зніматися в серіалах. Втім, друзі до сих пір в жарт називають його Артурчик.

Українська актриса Лариса Руснак до «Буржуя» не мала досвіду гри в кіно. Все життя жінка пропрацювала в Київському національному академічному драмтеатрі. Роль лікаря Зіни їй, без сумнівів, вдалася. За нею послідували нові ролі і робота на телебаченні.

Звісно, більшість акторів ми надовго запам’ятовуємо по одній-єдиній ролі. Звичайно, бувають і винятки, проте навіть премію «Оскар» великі актори в основному отримують лише одного разу… А серіал «День народження Буржуя», де бізнесмен з дитбудинку шукає своїх батьків і будує відносини, надовго запам’ятається нашому глядачеві.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
4
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Актори серіалу «День народження Буржуя» через 20 років: що сталось з Вовою, Аміною, Товстим, Артурчиком…