В 1994 році Айшварію Рай визнали найкрасивішою жінкою у світі. Бачив би ти її зараз!


Часто так буває, що після народження дитини жінки набирають зайву вагу. Дуже складно доводиться відомим особистостям, які завжди знаходяться під пильним наглядом папарацці. Особливо якщо до появи малюка вони були стрункими і підтягнутими.

Айшварія Рай народилася в звичайній індійській родині, у неї був старший брат. Після народження Айшварії сім’я переїхала в Мумбаї, де і пройшло дитинство дівчинки.

У школі вона була відмінницею, захоплювалася танцями і класичною музикою. Аш була товариським дівчиськом, відрізнялася красою, жвавістю характеру і була популярна серед своїх однокласників.

Після закінчення школи вона вступила до університету, де вивчала архітектуру. Закінчивши вуз, дівчина почала працювати в модельному агентстві.

У 1994 році відбулася подія, яке сильно вплинуло на подальше життя дівчини. Тоді вона стала переможницею конкурсу «Міс Світу».

Після перемоги на дівчину посипалися пропозиції зніматися в рекламі, кіно. Айшварія стала обличчям рекламної кампанії Pepsi на території Індії, далі знімалася в рекламі виробників косметики Діор, Шанель, з’явилася на обкладинці журналу Vogue.

Дебют жніки в кіно відбувся в 1997 році у фільмі «Дует» режисера Мані Танам. Фільм отримав критичні оцінки і не був популярний.

У 2002 році Айшварія Рай знялася в любовній драмі режисера Санджай Ліла Бхансалі «Devdas» в ролі Парваті. Фільм виявився найуспішнішим за всю історію Боллівуду, побивши всі рекорди по зборам в Індії та Америці.

«Devdas» став першим боллівудським фільмом, показаним на міжнародному Каннському кінофестивалі в 2003 році, на якому Айшварія була присутня в складі журі.

Здобувши всесвітню популярність, Аш вирішила підкорювати Голлівуд. У 2004 році вона знялася в своєму першому англомовному фільмі «Наречена і забобони» режисера Гуріндер Чадха.

Айшварія стала першою індійською жінкою, чия скульптура з’явилася в музеї воскових фігур мадам Тюссо.

Що стосується особистого життя, то тут не відразу все було добре. Протягом декількох років дівчина зустрічалася з індійським актором Салманом Кханом. Однак за видимим благополуччям ховалися біль і страждання Айшварії.

Батьки дівчини не хотіли віддавати дочку за нього заміж і не дали згоди на шлюб. У 2004 році вони розлучилися.

Пізніше Айшварія познайомилася з актором Абішек Баччаном. Після декількох років стосунків пара оголосила про свої заручини в січні 2007 року, а 20 квітня відбулася їхнє весілля в Мумбаї.

У листопаді 2011 року у пари народилася дочка. Після появи донечки Аш сильно набрала вагу, чим викликала шквал критики на свою адресу.

На батьківщині, в Індії, ніхто не втрачав можливості зауважити, що вона зганьбила свою націю. Була музою, натхненницею, а стала товстою домогосподаркою.

Незабаром жінка взяла себе в руки і схудла.

Уже в 2016 році на Канському кінофестивалі Аш з’явилася значно стрункішою. Шанувальники очей не могли відірвати від красуні.

Happy Durga Pooja 2016 #tbt

A post shared by Aishwarya Rai Bachchan (@aishwaryaarai) on

Така ось спекотна і норовлива Айшварія Рай. Їй личить будь-який образ, навіть із зайвими кілограмами вона виглядала мило. Тобі подобається її зовнішність?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

В 1994 році Айшварію Рай визнали найкрасивішою жінкою у світі. Бачив би ти її зараз!