Ось чим сьогодні займається переможниця «X-Фактора» Аїда Ніколайчук.


7 років тому українська співачка Аїда Ніколайчук виступила на шоу «Х-Фактор». Дівчина виконувала «Колискову» Поліни Гагаріної, але прискіпливі судді сприйняли її голос за фонограму. Аїда погодилася заспівати а капела, і лише тоді члени журі повірили їй.

Виконавиця набула популярності після перемоги в третьому сезоні «Х-Фактора». Відразу після тріумфу вона уклала контракт з відомою звукозаписною компанією, і зараз на її рахунку два студійні альбоми.

Аїда хотіла представляти рідну країну на сцені Євробачення-2016, але в цей раз судді пообіцяли дівчині перемогу на конкурсі краси, а свою перевагу віддали іншій співачці.

Всем хорошего дня:) Have a nice day:)

A post shared by #AIDA Nikolaychuk Official (@aidanikolaychuk) on

Привабливість Аїди не викликає сумніву навіть у самих упереджених цінителів. Дівчина часто співала на сцені в образі Мерилін Монро, а в 2016 році її красу гідно оцінив 22-річний райдер з Білорусії Микита Подільський, запропонувавши руку і серце.

Пишне весілля закохані грати не стали через брак часу. Аїда готувалася до сольного концерту в Києві, тому вільного часу просто не було. Подружжя обмежилося лише весільною фотосесією. «Не було ні ресторанів, ні яхт, ні повітряних куль. Тільки любов», — поділилася співачка.

Давно про Аїду нічого не було чути. Проте нещодавно Аїда Ніколайчук здивувала шанувальників, переспівавши японку в популярному караоке «Mozart». Варто відзначити, що Аїда ідеально заспівала японською мовою без акценту і помилок, а виступ оцінювався комп’ютерною програмою.

Виконання Аїди так сподобалося японцям, що вони запропонували їй спільну роботу над японським альбомом. Співачка відмовилась, адже на той момент вже працювала над створенням альбому з англомовних пісень.

You are the best fans! You guessed right: when i was been in Japan, I participated in the Mozart – Show competition! You guessed right: I sang on Japanese and I won over my rival! You are the real extrasess! Do you want to see how it was? Video from rehearsals, backstage and performances is on my YouTub channel! Link in profile! Come in! And have a good day! ? ____ Вы самые лучшие фанаты! Вы угадали: в Японии я участвовала в конкурсе Моцарт – шоу ! Вы угадали: я пела на японском и я одержала победу над своей соперницей! Вы настоящие экстрасесны! Хотите увидеть, как это было? Видео с репетиции, бекстейжа и выступления на моем YouTub канале! Ссылка в профиле! Заходите! И хорошего дня! #mozartShow #SupportAida #AIDA #AidaNikolaychuk #singer #xfactor #microphone #Аида #АидаНиколайчук #model #ukrainki #livemusic #kiev #kyiv #ukraine #singer #livesong #song #asahitv #voice #contest #Japan #singerua #アイーダニコライチュク #nadasoso

A post shared by #AIDA Nikolaychuk Official (@aidanikolaychuk) on

Всем доброе утро❤️ ——– Good morning to all❤️

A post shared by #AIDA Nikolaychuk Official (@aidanikolaychuk) on

Подивися, як зраділи жителі Країни висхідного сонця, почувши спів іноземки рідною мовою. І хоча нам не зрозуміти, про що співає Аїда, все ж сам виступ викликає тільки позитивні емоції!

Ніхто й подумати не міг, що дівчині вдасться знайти успіх. Спочатку Аїда була касиром в магазині одягу, де пропрацювала аж до участі в «Х-Факторі». Перемогти у шоу їй допомогли любов до співу родом з дитинства і вірні подруги, кожен раз оцінюють її міні-виступи.

Іноді бувають випадки, коли яскраві зірки з плином часу тьмяніють на тлі інших. Сподіваємось, це не про Аїду.

А тобі подобається голос Аїди Ніколайчук?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось чим сьогодні займається переможниця «X-Фактора» Аїда Ніколайчук.