Фото 12-річної дівчини викликали переполох в мережі.


У нашій країні браконьєрство заборонено, але при цьому дозволено полювання на деяких тварин в певні місяці року. Але чи існують обмеження за віком у мисливців? Спробуємо розібратися на прикладі історії 12-річної дівчинки Аріани Гурдіна зі штату Юта, США.

Разом з батьком вона вирушила до Південної Африки, щоб пополювати на екзотичних тварин. Про це ніхто і не знав би, якби дівчинка не виклала на своїй сторінці фото з африканського сафарі. Знімки викликали бурю емоцій у користувачів мережі.

Аріана Гурдіна отримала близько 76 000 коментарів. Майже всі вони були негативними та погрожуючими.

«Дякую за ще одне нагадування про те, наскільки тупими істотами є люди. Можеш поставити себе на місце цієї тварини?»

«Я готова пристрелити цю дівчинку. Скільки ж у ній жорстокості…»

Після того як під знімком розгорілась суперечка, а фото зробили дівчину популярною,телеканал BBC зняв про неї цілий сюжет. Журналісти спробували розібратися, як вона, будучи ще дитиною, змогла побачити в полюванні розвагу і як до нього ставиться з огляду на те, що подібне захоплення негативно позначається на фауні планети.

Марк Мартіно, друг сім’ї Гурдіна, а також ккерівник того самого сафарі, яке стало приводом для фотосесії, обурився кількістю нападків на адресу своїх почесних гостей. «Невже всі ці погрози, включаючи вбивство 12-річної дитини, стали реакцією на її любов до полювання? Якщо ви погрожуєте Аріані, тоді вам спочатку доведеться мати справу зі мною, з членами її сім’ї та з її друзями!»

Аріана розповіла, що всі її предки були мисливцями, полювання — родове заняття її сім’ї і воно у неї в крові. Тому вона ставиться до нього абсолютно нормально і навіть отримує від цього задоволення. Це ж підтвердив і батько дівчинки Елі Гурдіна: «Ми пишаємося тим, що мисливці, і ми ніколи не буде вибачатися за це».

Варто визнати, що і наші предки були мисливцями, проте вони вбивали, щоб вижити. Видобуток їжі часто давався їм з великими труднощами, до тго ж на кожному кроці їм загрожувала небезпека.

Але страшна правда полягає в тому, що сучасні мисливці в своїй більшості навіть не вживають в їжу вбитих ними тварин. Все це робиться виключно заради трофею сафарі.

Вони виходять на полювання, тому що їм подобається сам процес вбивства тварини. У відмінності цілей наших предків та сучасних мисливців величезна різниця.

Елі Гурдіна повідомив, що вбитий жираф був використаний для того, щоб нагодувати 800 африканських дітей-сиріт. Окей, але це швидше виняток з правил. Він сам зізнався, що відноситься до полювання як до виду спорту, в якому йому вдалося досягти певних результатів, а не як до засобу для виживання.

А як ти ставишся до мисливців? Напиши свою відповідь в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
3
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Фото 12-річної дівчини викликали переполох в мережі.